Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 28.1 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 7.5 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 904 мм |
| Глубина | 452 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
Бойлер Midea D100-15F6(D) 100 літрів
Водонагрівач (бойлер) Midea D100-15F6 (D) це електричний накопичувальний бойлер настінного монтажу з мокрим ТЕНом.
Внутрішній бак виготовлений з листової сталі товщиною 2 мм, із застосуванням вдосконаленої технології трирівневої захисту від корозії:
- 1 рівень - аргонно-киснева декарбюрізація стали,
- 2 рівень - нанесення мікропорошкового адгезійного шару, який забезпечує міцне зчеплення емалі і металу,
- 3 рівень - нанесення шару сапфіровою емалі, запікаємій при температурі 850 ° С.
Застосування такої технології захисту в кілька разів збільшує термін служби бака.
Переваги бойлера Мідея D100-15F6 (D):
- висока надійність
- унікальна технологія захисту бака від корозії і накипу
- ефективна теплоізоляція з пінополіуретану підвищеної щільності 34 кг / м³
- емальований ТЕН (практично не схильний до осідання накипу)
- збільшений магнієвий анод для додаткового захисту від корозії
- захист від перегріву бака
- захист від ураження електричним струмом
- сучасний італійський дизайн.
Информация для заказа
- Цена: 8 199 ₴






