Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Страна производитель | Китай |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Тип топки | Открытая |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Дисплей | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 195 мм |
Газова колонка MIDEA JSD20-10DH4 біла
Газовий проточний водонагрівач Midea працює на природному газі.
Принцип роботи та особливості:
- Така система є проточною та нагріває воду безпосередньо в процесі її подачі на струми споживання.
- Подача газу та підпал відбувається автоматично при відкритті крана з гарячої води. П'єзоелемент живиться на батареї і служить клапаном, що відкриває випускну форсунку.
- Модуляція інтенсивності полум'я, швидкості подачі води та температури нагрівання може виконуватися автоматично відповідно до вибраного режиму або налаштовуватися вручну
- Управління здійснюється за допомогою механічних регуляторів та електронних плат. Високоточний термостат дозволяє максимально точно налаштовувати температуру води.
- Модель має екран для відображення параметрів роботи агрегату.
- Згасання полум'я та припинення подачі газу відбувається при закритті крана гарячої води.
Колонка Midea JSD20-10DH4 абсолютно безпечна у використанні та оснащена спеціальними пристроями:
- контроль тяги;
- контроль полум'я, який відключає подачу газу, якщо з якоїсь причини полум'я згасло;
- захист теплообмінника від перегріву;
- захист від замерзання;
- захист від надлишкового тиску води.
Характеристики:
- Тип водонагрівача: Проточний
- Потужність номінальна: 20.0 (кВт)
- Продуктивність при температурі 50 градусів за Цельсієм: 10.0 (літр/хв)
- Види газового палива: Природний
- Спосіб встановлення: Настінний
- Розташування: Вертикальне
- Спосіб відведення відпрацьованих газів: Димохід
- Матеріал теплообмінника: Мідь
- Максимальна температура нагріву води, °С - 75
- Зворотній клапан – є
- Підводка - нижня
- Матеріал корпусу – метал
Информация для заказа
- Цена: 5 599 ₴




