
Конденсационный газовый котел BIASI RINNOVA ADAPTIVE 25кВт M300V.2025 SV
40 929 ₴
- В наличии
- Код: 78080
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BIASI |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 31 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 109.8 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 7 л |
RinNova Adaptive – це нова модель настінного конденсаційного котла BIASI Нова система згоряння із запатентованою технологією адаптації газу (Advanced Adaptive Gas Combustion Control A?GC?). Електроніка безперервно аналізує згоряння (CO 2 ) через сигнал полум'я, впливаючи на газовий клапан та вентилятор, щоб забезпечити правильне згоряння за будь-яких умов використання. Електроніка дозволяє легко адаптувати котел до різних типів газу без необхідності використовувати комплекти механічного вдосконалення. Частотний циркуляційний насос Функціонал панелі керування Перемикач зима/літо/вимк. Регулятор температури опалення Регулятор температури ГВП Цифровий вимір тиску Відображення на екрані температури гарячої води та опалення Відображення діагностики несправностей, умов блокування та журналу несправностей Відображення закінчення річного технічного обслуговування Увімкнення попереднього нагрівання контуру ГВП Температура димових газів Потік побутової води Швидкість вентилятора Відсотки модуляції насосу Зовнішня температура (у разі підключення зовнішнього зонда)
Информация для заказа
- Цена: 40 929 ₴


