
Конденсационный газовый котел BIASI RINNOVA COND 28кВт 28S
38 044 ₴
- В наличии
- Код: 79873
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BIASI |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 31.3 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 109.8 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 28 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 7 л |
RinNova Cond - конденсаційний котел, який забезпечує високу ефективність, низьке споживання та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Доступний для опалення та виробництва ГВП потужністю 24, 28 та 32 кВт Первинний конденсаторний теплообмінник із нержавіючої сталі зі сталевим футеруванням для забезпечення максимальної стійкості до корозії. Пальник з попереднім змішуванням, нержавіюча сталь Модуляція 1:5 пластинчастий теплообмінник ГВП із нержавіючої сталі розширювальний бачок 7 літрів Високоефективний насос із низьким енергоспоживанням Компактна гідравлічна група із латуні. Функціонал панелі керування Перемикач літо/зима/вимк. Цифрове зчитування тиску Візуалізація температури ГВП та опалення з дисплея Відображення діагностики помилок, стану блоку та історії помилок
Информация для заказа
- Цена: 38 044 ₴


