Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Страна производитель | Китай |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Рабочее давление | 7.5 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 17.5 кг |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Магниевый анод | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 470 мм |
Водонагрівач Midea D80-15F1(W) – популярна модель бойлера з номінальною потужністю 1,5 кВт, що поєднує доступність та надійність. Універсальний 80-літровий водонагрівач із вертикальним типом монтажу та зносостійким мокрим ТЕНом розрахований на тривалий період безвідмовної експлуатації.
Переваги та особливості бойлера D80-15F1(W):
• швидке, рівномірне нагрівання (один ТЕН успішно справляється із завданням швидкісного підігріву);
• продумана теплоізоляція (низька швидкість природного зниження температури води);
• можливість контролювати температурний режим за допомогою стрілочного термометра;
• надійне механічне керування;
• бездоганна якість складання;
• посилений захист від корозії, мікротріщин (використовується антикорозійна емаль);
• спеціальне покриття бака, що сприяє зменшенню утворення накипу;
• простий монтаж;
• сучасний дизайн;
• низька вартість.
Информация для заказа
- Цена: 4 515 ₴









