
Водонагрівач Eldom Green Line Eureka 200 2x1.0 kW 0,89 m² 72281SRD
27 055,60 ₴
- В наличии
- Код: 000002626
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 67 |
| Вага в упаковці (кг) | 71 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 125.5х58.6х60 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 128.5 х 59.6 х 63 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 2 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| Країна-виробник | Болгарія |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 200 |
| Мощность ТЭНов | 2000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Сухий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Eldom Green Line Eureka 200 2x1 kw 72281SD/SRD належить до комбінованих бойлерів серії S з одним теплообмінником.
Монтується на стіну у вертикальному положенні та має ліве підключення трубопроводів. 2 вбудованих ТЭН сухого типу служать для підігріву води в бойлері, якщо продуктивність основного джерела нагрівання води зменшується. Теплоізоляційний шар із експандованої поліуретанової піни товщиною 43 мм, забезпечує виключно низькі теплові втрати та економію коштів.
Бойлер має один низько розташований теплообмінник (змійовик) з великою площею поверхні теплообміну. Управління здійснюється за допомогою механічного терморегулятора.
Информация для заказа
- Цена: 27 055,60 ₴


