вверхвниз

Електричний водонагрівач Bandini Water Heaters SE 45 SLIM
7 095 ₴
- В наличии
- Код: 000004557
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bandini |
| Пользовательские характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вес (кг) | 17 |
| Вага в упаковці (кг) | 19 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 70х37х39 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 78х41х41 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| Країна-виробник | Італія |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 45 |
| Мощность ТЭНов | 2000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Slim |
Информация для заказа
- Цена: 7 095 ₴








